ceramika

Wiodącą pozycję w innowacjach można osiągnąć tylko poprzez ciągłe wymyślanie czegoś nowego, co służy całej branży.

W branży płytek ceramicznych firma TYROLIT odgrywa aktywną rolę w opracowywaniu innowacji, a imponujące kamienie milowe pokazują to w codziennej pracy klientów na całym świecie.

Na wszystkich etapach rozwoju firmy TYROLIT zawsze umieszcza klienta w centrum swoich działań.

Doświadczony zespół inżynierów aplikacyjnych jest dostępny dla naszych klientów na całym świecie i pracuje nad wytwarzaniem najbardziej efektywnych ekonomicznie rozwiązań.

Nazwa TYROLIT jest synonimem innowacyjnych produktów i jakości narzędzi na najwyższym możliwym poziomie. W naszym Dziale Rozwoju nieustannie pracujemy nad nowymi i innowacyjnymi produktami, dążąc do tego, aby przyszłe procesy naszych klientów były jeszcze bardziej wydajne w nieskończonym zakresie obróbki materiałów we wszystkich zastosowaniach kamienia.

Firma TYROLIT jest w stanie zaoferować kompleksową gamę pił diamentowych z obrzeżem segmentowym lub ciętym laserowo do cięcia wszelkich materiałów ceramicznych (gres porcelanowy i wszelkiego rodzaju płytki podłogowe) oraz mozaiki. Dostępny jest również szeroki asortyment brzeszczotów diamentowych z obrzeżem ciągłym, które poprawiają jakość cięcia krawędzi płytek ceramicznych, mozaikowych i kamiennych. Idealny do materiałów okładzinowych (wypalanych pojedynczo, podwójnie lub potrójnie).

Zapraszamy do odwiedzenia strony TYROLIT.